Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
CCleaner-professional-bedava-program-indir

CCLeaner Professional Bedava İndir v5.27 Türkçe

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puanlanmadı)
Loading...

CCLener dünya üzerindeki temizleme programları arasında en iyisidir. CCleaner Professional’i ürün anahtarı girilmesi gerektirmeden bedava ve Türkçe indirin.

CCLeaner ile sistem gereksiz dosyaları ve kayıt defterindeki gereksiz kayıtları tamamen sorunsuz bir şekilde silebilirsiniz. Ayrıca Araçlar bölmesiyle bilgisayarda denetim masasında görünmeyen ve kaldırılmayan programları kaldırabilir, bilgisayar açılınca başlamasını istediğiniz programları seçebilir, sistem geri yükleme noktası oluşturabilir veya oluşmuş noktaları kontrol edebilir, sürücü temizleyici kısmından ise sisteminizdeki gereksiz alanı temizleyerek bilgisayarınızda fazladan yer açabilirsiniz.

Tüm bu özellikleri tek bir programda bizlere sunan Piriform, CCleaner’in dünya üzerindeki en iyi temizleme araçlarından biri olmasıyla birlikte programın üzerindeki hataları gidermiş ve tamamen sorunsuz bir programı bizlere sunmuştur.

CCleaner ile temizlediğiniz dosyalar kalıcı olarak silinir. Bu nedenle sildiğiniz noktalara dikkat etmeniz gerekirse önceden sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı öneririz.

CCleaner her ne kadar sorunsuz ve tamamen kullanıcıya oluşacak işlemleri “Devam edilsin mi?, Kabul ediyor musunuz? … işlemler olacak” şeklinde söylese de bazen gözden kaçırabiliyoruz ve bu sorun kalıcı hatalara yol açabilir. Ancak şimdiye kadar bu programı bilinçli kullananlar herhangi bir hatayla karşılaşmadılar.

Ayrıca CCleaner Professional’ı sitemizden bedava indirerek kullanabilirsiniz. Bedava şekilde kullanarak Premium özelliklere de erişebilir ve lisans girilmesi istenmez.

CCleaner Professional Türkçe olarak indirmek için yukarıdaki indirme bağlantılarını izleyebilirsiniz. CCLeaner’i indirmek için birçok alternatif adres bulunmakta birini kullanarak indirme yapın.

Bu program hakkında merak ettiğiniz veya oluşan sorunlar ve farklı program istemi için yorum yapabilir veya iletişim formunu kullanabilirsiniz.

CCLeaner Professional Bedava İndir v5.27 Türkçe BENZER İÇERİKLER
CCLeaner Professional Bedava İndir v5.27 Türkçe YAPILAN YORUMLAR