Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
internet-download-manager-full-indir

Internet Download Manager İndir (IDM) Bedava Türkçe

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puanlanmadı)
Loading...

Internet Download Manager İndir, Internet Download Manager full indir, Internet Download Manager (IDM) Bedava Türkçe İndir. IDM Lisanslı indir türkçe full.

Internet Download Manager (IDM) Dünya üzerindeki en iyi dosya indirme programlarından birisidir. Kesintisiz hızı ve dosyaları parçalayarak indirme mantığı sayesinde dosyaları çok hızlı indirmesi en sevilen özelliklerinden. Internet download manager ayrıca dosyaların indiriminde kesilme, iptal olma gibi tarayıcıların verdiği basit hataları vermeden dosyalarınızı sorunsuz indirir.

Ayrıca gelişmiş ayarları sayesinde isterseniz dosyayı indirirken 8,16 veya 32 parçaya bölüp indirebilirsiniz. Ayarlarındaki diğer güzel özellik de dosyanın indirilince bilgisayarı otomatik kapatma, uyku moduna alma veya kullanıcı oturumunu kapatma gibi seçeneği de en çok sevilen seçeneklerinden.

Kısacası eğer sürekli internet üzerinden bir şeyler indiriyorsanız öncelik olarak indirmeniz gereken Internet Download Manager yanı kısaltma adıyla IDM olmalıdır.

Internet Download Manager’e gelen yeni sürümlerin hepsini bu konu altından sizlerle paylaşacağız. Bu sayede tekrardan sayfa aramananıza gerek kalmadan aynı konuya tekrar girerek güncel sürümünü indirebileceksiniz.

İndireceğiniz IDM katılımsız full bedava sürümüdür. Bu nedenle crack & lisans istemez.

Ancak kurulumda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmakta. Özellikle de daha önce internet download manager programını kuranlar bu bölümü aynı şekilde uygulasınlar yoksa indirecekleri internet download manager bir işe yaramayacaktır ve eskisi gibi lisans sormaya devam edecektir. Şimdi kurulumda yapılacakları sizler için iki başlıkta anlatacağız.

Internet Download Manager’i İlk Defa Yükleyecekseniz

  • IDM’yi idirme kutularının birinden indirin.
  • Antivirüs programınızı devre dışı bırakın ve inen rar uzantılı dosyayı açın.
  • idman627build5.exe isimli .exe programını çalışıtırın ve kurulumu gerçekleştirin.
  • Eğer idm full olarak kurulduysa sorun yok demektir normal kullanın. Ancak lisans da sorun yaşıyorsanız okumaya devam edin.
  • Aynı indirdiğiniz dosya içerisinde bulunan 6.27-6.21.x-patch.rar dosyasını açın ve içerisindekileri idm’nin kurulmuş olduğu klasöre kopyalayın ve Patch.exe ile lisanslama işlemini bitirin.

Internet Download Manager’i Daha Önceden İndirdiyseniz

  • Eski Idm’yi kaldırın.
  • CCleaner adlı programı buraya tıklayarak indirin.
  • Programı kurun ve “Kayıt Defteri” bölümüne gelerek “Temizliğe Başla” butonuna basın ve kayıt defterini silin.
  • Daha sonra tekrardan tarama yapın çünkü önceki taramada programın kaçırdığı veriler olabiliyor.
  • Ardından “Internet Download Manager’i İlk Defa Yükleyecekseniz” başlığındaki adımları uygulayın.

Bu yöntem ile internet download manager’i sorunsuz kullanabilirsiniz. IDM kurulumunda sorun yaşayan olursa yorum olarak belirtebilir.

Internet Download Manager İndir (IDM) Bedava Türkçe BENZER İÇERİKLER
Internet Download Manager İndir (IDM) Bedava Türkçe YAPILAN YORUMLAR