Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Minecraft Pocket Edition Apk Türkçe İndir

Minecraft Pocket Edition Apk Türkçe İndir – Hileli Mod

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puanlanmadı)
Loading...

Minecraft Pocket Edition android için tasarlanmış ve Minecraft masaüstü oyununun android versiyonudur. Minecraft PE Türkçe apk olarak full indirebilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition android için tasarlanmış tamamen eğlence ve yaratıcılık amaçlı bir oyunudur. Oyundaki blokları kullanarak istediğiniz her şeyi inşa edebilir ve kendinize bu bloklarla güzel bir dünya yaratabilirsiniz. Oyun tamamen hayal gücüne odaklıdır. Hayal gücünüz neye elveriyor ise oyun o kadar gelişir ve eğlenceli olur.

Minecraft bilgisayar üzerinde yapabildiklerimizin hepsini uygulamasında da yapabilirsiniz. Minecraft Pocket Edition’u Multiplayer olarak arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz. Ortak wifi ağına bağlıysanız yan yana iki farklı android cihaz üzerinden de Minecraft Pocket Edition‘u oynamak mümkün.

Sitemizden full bedava apk olarak indirebileceğiniz Minecraft Pocket Edition veya kısa ismi ile Minecraft P.E. hileli mod içerir. İster hileli modu isterseniz de hilesiz yani üzerinde oynanmamış şekilde orijinal oyunu kurabilirsiniz. Eğer hileli modu kurarsanız ekstradan hile yapmanıza gerek kalmaz.

Ancak hilesiz şekilde indirirseniz oyun içerisinde hile vs. kullanmak istediğinizde ekstra kod veya mod yüklemelisiniz. Eğer oyunu yaratıcılık yerine macera ve keşfetme arzusu ile oynuyorsanız hileli modu kullanmanız daha çok eğlenceli olur. Ama ben bir şeyler inşa etmek isterim diyorsanız orijinal, üzerinde oynanmamış şekilde kurmanızda yarar var. Unutmadan ekleyelim kesinlikle virüs bulundurmaz.

Minecraft PE .apk Kurulumu

  • Verdiğimiz indirme adresinden Minecraft PE .apk’yi telefonunuza indirin.
  • “Minecraft-Pocket-Edition” adlı rar klasörü WinRar android uygulaması ile açın. (Eğer sizin telefonunuzda WinRar yüklü değil ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.)
  • 2 Adet .apk dosyası iner. Biri normal oyun sürümüdür. Sorunsuz ve oynanmamıştır. Oyun içerisinde sorun olsun istemiyorsanız birincisini kurun. İkincisi ise oynanmış ve hileli sürümdür. Biz kullandık sorun olmuyor ancak her cihazda test edilmediğinden deneme – yanılma yöntemiyle kurup oynayama çalışabilirsiniz.
  • Bu adımları uygulayarak Minecraft Pocket Edition’u sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Not: Android 2.3 ve üzeri içindir. Android 2.3’den düşük sistemler kaldırmaz. Tabletlerde, telefonlarda kısaca Android yüklü tüm cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır. Minecraft Pocket Edition Apk Türkçe İndir hakkında yaşadığınız tüm sorunları bizlere yorum olarak iletebilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition Apk Türkçe İndir – Hileli Mod BENZER İÇERİKLER
Minecraft Pocket Edition Apk Türkçe İndir – Hileli Mod YAPILAN YORUMLAR