Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Minecraft Türkçe İndir Bedava Team Extreme

Minecraft Türkçe İndir PC Team Extreme

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puanlanmadı)
Loading...

Minecraft Türkçe İndir PC Team Extreme. Son sürüm olarak sunulmuştur. Oyuna gelen tüm yeni güncellemeler eklenmekte. Minecraft sorunsuz bedava full indirin.

Minecraft çıktığı günden itibaren popülaritesini hiç kaybetmemiş, 3 boyutlu ve sınırsız yaratıcılık sağlayan bir oyundur. İster arkadaşlarınızla isterseniz de tek başınıza oynayarak yaratıcılıkta sınır tanımayın. Java dilinde yazılan Minecraft en düşük sistemlerde bilene gösterdiği inanılmaz performans ile kullanıcıları kendine bağlıyor.

İçerisinde 4 farklı mod bulundurmaktadır. Hayatta kalma modu (survival), Zorlayıcı mod (hardcore), Yaratıcı mod (creative) ve Macera (adventure).

Sitemizden indireceğiniz Minecraft sürümleri güncel sürümlerdir. Güncellemeler alınmıştır ve güncelleme geldiğine otomatik güncelleyebilir, isterseniz siteden güncel sürümü indirebilirsiniz. Oyun tamamen Türkçedir.

Minecraft’ı 2 farklı kurulum dosyası halinde yükledik. İlki en çok bilinen “Minecraft Team Extreme” dir. Bu araç ile indirirseniz yeni gelen güncellemeleri hemen alabilir, online oynayabilir ve eski sürüm oyunlara dahi girebilirsiniz.

İkinci indirme seçeneğiniz de daha çok ev kullanıcıları ve standart sorunsuz minecraft isteyen oyuncular için ekledik. Bu sürümde offline olarak oynayabilirsiniz yalnızca. Ancak tek avantajı oyunda herhangi bir sorun oluşmaz. Sürekli güncelleme istemez.

Minecraft Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimi

 • İşletim sistemi: Minimum: Windows XP / Vista – Önerilen: Windows 7, 8, 8x, 10
 • İşlemci Modeli: Minimum: Intel Pentium İşlemci D veya AMD Athlon İşlemci 64 (K8) 2.6 GHz – Önerilen: Intel Core i3 veya AMD Athlon II (K10) 2.8 GHz veya üstü.
 • Ram Sayısı(Bellek): Minimum: 2GB – Önerilen: 4GB
 • Ekran Kartı: Minimum: Nvidia GeForce 9600 GT veya Radeon HD 2400 OpenGL 3.1 – Önerilen: GeForce 2x Serisi veya AMD Radeon HD 5x Serisi veya üst modeller.
 • Hard Diskte Boş Alan: Minimum: 1GB – Önerilen: 2GB

Kurulum Anlatımı: (Minecraft Team Extreme İndirecekler İçin Anlatıyorum)

 • İndirme butonlarıyla Minecraft Team Extreme İndirinin.
 • İnen .rar dosyasını WinRAR gibi bir program ile açın ve içerisindeki masaüstüne atın.
 • Minecraft Team Extreme Launcher.exe adlı uygulamayı çalıştırın ve kurulumun tamalayın.
 • Ardından oyun güncelleme alacaktır. Seçtiğiniz sürüme göre güncellemenin bitmesini bekleyin ve ardından oyuna girişi tamamlayın.

Not: Eğer Minecraft Team Extreme Launcher.exe’yi açarken veya güncelleme ile oyun ekranına giriş sırasında sorun yaşıyorsanız. Bilgisayarınıza Java indirmeniz gerekmektedir. Buraya tıklayarak Java indirme sayfasına gidip Java’yı indirin ve kurun. Ardından tekrardan oyunu kurup açmayı deneyin.

İndireceğiniz Minecraft virüs içermez. Minecraft Türkçe İndir PC Team Extreme‘de kurulum da ve sonrasında karşılaşacağınız tüm sorunları yorum olarak yazabilirsiniz.

Minecraft Türkçe İndir PC Team Extreme BENZER İÇERİKLER
Minecraft Türkçe İndir PC Team Extreme YAPILAN YORUMLAR
 • Bülent eroglu
  8 ay önce

  Minecraft