Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SonyVegasPro-v14-indir

Sony Vegas Pro Magix Türkçe İndir v14.0.0 Build 211 64 Bit

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puanlanmadı)
Loading...

Sony Vegas Pro Magix Türkçe İndir en iyi video efekt verme, kurgu yapma programlarındandır. Dünya üzerinde en fazla tercih edilen bu programı bedava indir.

Sony Vegas Pro, profesyonellerin tercihi en iyi efekt ve kurgu programıdır. Video düzenleme, efekt verme, fragman – giriş eklanı hazırlama, profesyonel video editleme işlemleri için sıklıkla kullanılan Sony Vegas Pro malesef sadece 64 bit işletim sistemleri için kullanılabilir durumdadır.

Sony Vegas Pro İle Neler Yapılabilir?

  • Video Düzenleme: Videoların ses kalitesi, görüntü kalitesi, oynatma hızı, içerdiği efektler, renkleri ayalama, yakınlık uzaklık ayarları, video formatları dahil birçok düzenlemeyi Sony Vegas Pro ile yapabilirsiniz.
  • Video dosyalarında AVI, DV, SWF, MPEG 1, MPEG2, formatlarını destekler. Her güncellemede bu video formatlarının sayısı genellikle arttırlıp güncelleme yapılmakta. Son güncellemelerde de video kaydetme görüntülerinde iyileştirmeler yapılmıştır.
  • Ses Düzenleme: Ses ile oynama, efekt verme, kaliteyi arttırma, cızırtıları azaltma, arka plan sesi verme WAV,MP3, AIF, PCA, Ses Cd’si formatlarında çalışma özellikleri gibi birçok özelliği vardır.
  • İki boyutlu ve üç boyutlu efektler yapılabilir.
  • Yeşil arka plan ile istediğiniz efekti videolarınıza verip profesyonelce çalışmalar çıkarabilirsiniz. Bu program ile film yapanlar bile olmuştur. Sorunsuz ve Türkçe Sony Vegas Pro Son sürüm istemizden indirebilirsiniz.

Sitemizden ulaşabileceğiniz Sony Vegas Pro Magix Türkçe sorunsuz ve tek set-up dosyası ile çalışır. İçerisinde Keygen olarak adlandırılan lisanslama programı da bulunmaktadır. Bu program ile programınızı lisanslayıp full olarak kullanabilirsiniz.

Not: Türkçe yaması ek olarak hazırlanmıştır. Hemen indir seçeneği sadece İngilizce sürümü indirmenize yardımcı olur. Full Türkçe sürümü indirmek istiyorsanız diğer seçeneklere tıklayıp Sony Vegas Pro Türkçe Yama İndir seçeneğine tıklayarak indirin.

Not2: Sony Vegas Pro Full yapmak için kullanacağınız keygeni çalıştırmadan önce antivirüs programınızı kapatmanızı ve işlem bittikten sonra keygeni silip antivirüs programınızı tekrardan açmanızı öneririz. Ne kadar zararlı virüs içermese de sonuçta keygenlere her zaman güven olamıyor. Kullanın ve silin.

Bunların haricinde Sony Vegas Pro Full Türkçe İndir hakkında sorunlarınız var ise iletişime geçebilirsiniz. Her konuda yardımcı olmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Sony Vegas Pro Son Sürümler eklendikçe konuya ekleneceklerdir.

Sony Vegas Pro Magix Türkçe İndir v14.0.0 Build 211 64 Bit YAPILAN YORUMLAR