Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Stranded Deep Türkçe İndir

Stranded Deep PC İndir v0.24.01 Türkçe

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puanlanmadı)
Loading...

Stranded Deep PC İndir. Stranded Deep günümüz oyuncularının sıklıkla oynadığı hayatta kalma oyunlarından biri. Stranded Deep’i türkçe olarak indirin.

Stranded Deep çıktığı zamandan bu yana oyuncular tarafından çokça sevilen hayatta kalma oyunu. Son zamanlarda güncellemelerin de gelmesi ile daha canlı bir dünya ve yeni yaratıklar ile birlikte yapabileceğiniz yeni araçlar oyunu oynamayı daha da zevkli hale getiriyor.

Oyunun konusu klasik hayatta kalma oyunları gibi bir uçak kazası ile bir adaya düşüyorsunuz ve hayatta kalan tek kişisiniz. Uçağın enkazından kalan birkaç parça ile kendinize aletler yapıp hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Ancak bu o kadar da kolay değil çünkü açlık ve denizdeki köpekbalıkları sizin ölümünüze neden oluyor.

Bu nedenle Stranded Deep’de hem yiğecek toplayıp bunları idareli kullanmalı hem de işe yarayacak aletler yapıp farklı adalara gidip yeterli ekipmanı topladıktan sonra normal dünyaya geri dönmeye çalışacaksınız.

Oyunda birden fazla strateji ve tamamen oyuncunun hareketlerine göre farklılıkların oluşması en etkileyici özelliklerden. İster bir adada kendinize geniş bir konaklama yeri yapıp sürekli araç toplayarak adada bile yaşayabilirsiniz tabii ancak bu oyunun amacına aykırı 🙂

Stranded Deep’i sitemizden indirerek sorunsuz bir şekilde kurup oynayabilirsiniz. Ekstra lisanslama istemeyecektir. Oyun ultra sıkıştırma tekniği ile sıkıştırıldığından boyutu bir hayli düşük. Ancak bu düşük boyut sizleri yanıltmasın çünkü grafikleri gerçekten de kaliteli durumda.

Stranded Deep Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8,8x,10
  • İşlemci: 1Ghz Intel Dual-core ve üzeri.
  • Ram: 2GB
  • Ekran kartı: Intel HD 5000 ve minimum 512 Mb DirectX 9’u destekleyen bir kart.
  • Hard Disk: 1 GB boş alan.

Stranded Deep Oyun içi oynanış

( Not bu video ilk sürümlerdendir. Oyunun grafikleri ve bazı uyarlamalar değişmiştir. Size son sürümü sunuyoruz.)

Stranded Deep Türkçe İndir, konusuna ait herhangi bir sorununuz olursa yorum olarak bildirebilirsiniz. İyi oyunlar!

Stranded Deep PC İndir v0.24.01 Türkçe BENZER İÇERİKLER
Stranded Deep PC İndir v0.24.01 Türkçe YAPILAN YORUMLAR