Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Telif Hakkı İhlali İçin İşlemler

Telif Hakkı İhlali İçin İşlemler

  • Ana Sayfa
  • Telif Hakkı İhlali İçin İşlemler

BedavaProgramİndir.Com T.C. 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yöneticileri, yazarları ve kullanıcıların site içeriklerini kontrol etme, onaylama gibi yükümlülükleri yoktur. Bu neden ile sitemiz “Uyar/Kaldır” prensibini kabul etmektedir.

Bizlere uyarı olarak gelen telif hakkı ihlali olduğu belirtilen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Telif hakkı ile korunan bir ürününüz BedavaProgramİndir.Com’da yayınlandıysa ve bu ürünü kaldırmak istiyorsanız aşağıdaki bölümde listelenen bilgileri içeren yazılı bir iletişim sağlamalısınız.

Sitemizde telif hakkını ihlal eden bilgileri yanlış gönderdiğinizde oluşabilecek her türlü zarardan (maliyetler ve avukatlık ücretleri dahil olmak üzere) sizlerin sorumlu olacağınızı lütfen unutmayın.

Telif haklarını ihlal eden ve kaldırtmak istediğiniz içerikleri uyarı olarak göndermek istiyorsanız:

  • İhlal edildiği iddia edilen içeriğin sahipliğini tanımlayabilmemiz için o içeriğin size ait olduğunun kanıtını sağlayın. (Kurumsal iseniz kurum e-postası ile iletişim halinde olmanız kanıt sayılır.)
  • Sizinle iletişime geçebilmemiz için iletişim bilgilerinizi detaylı olarak girin. Ayrıca e-posta adresinize geri dönüş yapacağımızdan gelen ve spam kutularını kontrol edin.
  • İhlal edildiğini düşündüğünüz içeriğin tam adresini mailde belirtin.(Url olarak gösterebilirsiniz.)

Bu adrese ihlal bildirimini gönderebilirsiniz: [email protected]

Lütfen yanıt için bizlere bir hafta kadar süre tanıyın. Elimizden gelen en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Önemli Uyarı: Bu site Internet üzerinde bireysel kullanıcılar tarafından serbestçe kullanılan 3. parti sitelerden indirme bağlantıları içermektedir. Hiçbir indirme dosyası sitemizin sunucularında barındırılmamaktadır. Bu üçüncü şahıs sitelerine hiçbir şekilde bağlantımız yoktur. Ve içeriklerinden sorumlu değiliz. Bu içerikleri indirirken ve kullanırken oluşabilecek tüm olaylar sizlerin sorumluluğu altındadır. Bu şartları kabul etmeyenler içeriklerimizi kullanma haklarına sahip değildir. Eğer bu riskleri alıyorsanız kullanmaya devam edin aksi taktirde herhangi bir durum için sorumlu tutulamayız. (Teşekkürler)