Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege İndir

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Bedava İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puanlanmadı)
Loading...

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Bedava İndir, Torrent veya sorunsuz tek link ile cracklı bir şekilde bedava indirip oynayabilirsiniz. Rainbow Six sorunsuzdur

Tom Clacy’s Raninbow Six Siege, çok hayran kitlesi olan serinin en son oyunudur. Yapımında Montreal stüdyosunun yer aldığı Rainbow Six Siege çok kısa sürede çoğu kullanıcı tarafından oynanmış ve kendine özgü seslendirme, hareket kabiliyetleri ile ön plana çıkmıştır.

Rainbow Six Siege’de benzeri oyunlardan tamamen ayırıcı kendine has özellikler, kullanılan araçlar ve silahlar bulunmaktadır. Genellikle teröristlerin bir evin içerisinde rehineleri esir almış oldukları ve polislerin o eve baskın yaparak rehinenin bulunduğu odayı arayarak teröristlerin kurduğu tuzaklar ve pusulara yakalanmadan rehineleri kurtarmaya çalışır.

Rehineleri kurtarmayıp tüm teröristleri öldürürseniz oyun biter. Eğer süre biter ve rehineyi ulaşıp kurtaramamış veya teröristlerin hepsini etkisiz hale getirmemişlerse polisler kaybeder.

Efekt anlamında da kendine özgülüğünden Rainbow Six Siege’yi özellikle online oynayarak çok eğleneceğinizden eminiz.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Bedava İndir

Hem terörist hem de polislerde birden fazla karakter seçimi var ve o karatkerlerin kendine has özellikleri bulunduğu söyleniyor. Ancak hız silah ve hareket kabiliyetleri açısından farkı biz göremedik. Artık bulması size kalmış 🙂

Sitemizden Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Torrent veya tek link olarak indirebilirsiniz. Alternatiflerden birisi ile oyunu sorunsuz indirin ve tek setup ile full şekilde kurun.

Bu arada unutulmaması gereken oyun sadece 64 bit sistemler için tasarlanmıştır. 32 Bit işletim sisteminde kullanılmamaktadır.

Rainbow Six Siege Oyun Bilgileri

Oyun Dili: İngilizce & Rusça

Oyun Türü: Aksiyon & FPS

Platform: PC

Crack: Oyuna gömülü tek setup ile kurun ve sorunsuz oynayın.

Dosya türü: İso

Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7, 8 ve 10 64 bit işletim sistemi.

Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 460 – 1 GB / AMD Radeon HD 5770 – 1 GB

İşlemci: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 Ghz

DirectX sürümü: DX11

Ram: 6 GB

Hard disk: 30 GB boş alan

Eğer bu özellikleri ve koşulları sağlıyorsanız Rainbow Six Siege’yi indirme butonlarından indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Bedava İndir BENZER İÇERİKLER
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Bedava İndir YAPILAN YORUMLAR