Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
uTorrent Pro -Bedava-Program-indir

uTorrent Pro Bedava İndir v3.4.9.3295

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

uTorrent ile birlikte torrent dosyalarınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. uTorrent indir, uTorrent Pro Bedava İndir, uTorrent Pro indir.

uTorrent, internetten torrent dosya indirme programları arasında en önde gelen programlardandır. En fazla tercih edilmesinin sebebi tabi ki de sağladığı üstün performans ve çoklu yönetilebilir ayarlamaları.

uTorrent Pro’nun diğer torrent indirme programlarına göre daha kullanışlı arayüzü bulunmakta. Bu arayüz sayesinde indirdiğiniz torrentlerin yönetimi ve gerekli ayarlamaları basitçe ayarlayabiliyoruz. Ayrıca bahsettiğimiz gibi alanında en iyileri arasında olması indirmede hızlı ve çoklu seçeneği olması.

uTorrent Pro ile torrent dosya indirirken yapacağınız ayarlamalarda dosya indikten sonra bilgisayarınızı uyku moduna geçirebilir, kullanıcı kitleyebilir ve hatta kapatabilirsiniz. Bunun gibi kullanışlı ayarları sayesinde uTorrent’den son derece memnun kalacağınızdan eminiz.

Ayrıca uTorrent çoklu indirme yaparken de herhangi bir sorun oluşturmaz. Kolay menüsü sayesinde indirdiğiniz dosyalar hakkında geniş bilgi sahibi olursunuz. İndirdiğiniz dosyanın indirme hızı, indirilen ve kalan boyut gibi kullanışlı göstergeleri de mevcut.

Sitemizden indireceğiniz uTorrent Pro 32 ve 64 bit sistemlerin yanı sıra Windows 7, Windows 8 ve Windows 10’da sorunsuz çalışmaktadır.

uTorren Pro ile birlikte torrent dosyalarını son hızda indirmeye devam edebileceksiniz. Normalde ücretli olarak alınan geçilebilen bu sürümü bedava olarak sitemizden indirebilirsiniz.

uTorrent Pro Bedava İndir v3.4.9.3295 BENZER İÇERİKLER
uTorrent Pro Bedava İndir v3.4.9.3295 YAPILAN YORUMLAR